Fuar Hakkında - Konya İmalat Teknolojileri Fuarı

İMALAT SEKTÖRÜNÜN ANADOLU BULUŞMASI BAŞLIYOR…

KİT 2020 Fuarı Metal İşleme Makineleri, Sac İşleme Makineleri, Kaynak, Delme Kesme Teknolojileri, Robotik Sistemler, Elektrik, Elektronik, Otomasyon, İstifleme, Yükleme, El Aletleri, Hırdavat, Kalıp ve Döküm Teknolojileri Fuarı 4-7 Haziran 2020 tarihleri arasında kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB'in sağladıkları değerli destekler ile Konya Ticaret Odası - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Anadolu'nun üretim üssü ve ülkemizin KOBİ Başkenti Konya'da bu yıl ilk kez “gerçekleştirilecek fuar, 4 gün boyunca sektörün görkemli buluşmasına ev sahipliği yapacaktır.

2020 yılında yüzlerce markanın, binlerce, makine, malzeme, ekipman, donanım ve teknolojilerinin sergileneceği fuar, sadece Konya ve bölgesine değil ülke ekonomisine de olumlu katkılar sağlayacaktır.

Yurt içi ve yurt dışında devam eden etkin tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile 60 farklı ilden, yurt dışından ise ilgili sektörde ülkemizin ihracat yaptığı ülkelere öncelik verilerek, Balkanlar, Ortadoğu, Orta Asya Cumhuriyetleri, Arap Yarımadası ve Kafkasya'dan gelecek alım heyetlerine ev sahipliği yapacaktır.

Tüyap Konya, sektörünün Anadolu'daki en büyük fuarına tüm ilgilileri saygı ile davet eder.

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş.